Yaşam

Alişan, ağabeyinin ailesi için 30 milyon TL’ye ev aldığı iddiasını yalanladı.

Alişanağabeyi Selçuk Tektaş, Temmuz 2021’de koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Kardeş ağrısından kırılmıştı. Alişan teyzesi ve iki yeğenine bakan, “Şu an 4 çocuğum var” dedi. Yeğenleriyle sık sık vakit geçiren Alişan’ın aileye 30 milyon TL’ye ev aldığı iddia edildi.

“30 MİLYON TL’LİK KONUTUM YOK”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan Alişan, teyzesine ev ve araba aldığı iddiasını, “Böyle bir şey yok. Ağzım diye bir şey yok. haberler çıkıyor Yalan söylemekten yoruldum. Bu nereden çıktı, birdenbire? Abimin eşi ve çocukları halen Selçuk kendi konutlarında yaşıyormuş gibi hayatlarına devam ediyorlar. 30 milyon liralık evim yok. Otomobil tartışması da saçmalık. Bunu kasıtlı bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için…”

“MEMELERİMİ ÖZ OĞULLARIMDAN AYIRT ETMEYECEĞİM”

Çocukları ve yeğenleri için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Alişan, “Ailem için çalışıp kazanıyorum. Daha önce de söyledim artık iki değil dört çocuğum var. Kendi çocuklarımdan hiç ayırmadım. , Onları asla ayırt etmeyeceğim. Yapabilirsem, bu tür şeyler tabii.” yapacağım,” dedi.

Alişan, “Buse ile evliliğinize bu tür haberler zarar verir mi?” O da, “Bu haberi şimdi sizden duydum. Madem böyle bir şey olmadığını herkes biliyor, aslında acımıyor, kimse inanmıyor” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu