Yaşam

Kansere yakalandığını duyuran Armağan Çağlayan kendisine gelen yorumu görünce çılgına döndü: Islah olun

Ekranların başarılı televizyon imalcisi Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak kansere yakalandığını söyledi. Yaşadığı süreçten bahseden Çağlayan, şovlarına ve programlarına orta vereceğini duyurdu. Çağlayan’a geçmiş olsun bildirileri yağarken birtakım bireyler can sıkıcı yorumlarda bulundu.

“TEDAVİ SÜRECİNE BAŞLIYORUM”

744 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından makus haberi veren Çağlayan şu tabirleri kullandı: “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

“ISLAH OLUN, YA DA OLMAYIN”

Bir toplumsal medya kullanıcısının “Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. ‘Allahtan geldik ve yine Allah’a döneceğiz'” yorumunu gören ünlü üretimci “Ben döneceğim ama sizin gibi insanların döneceğini çok sanmıyorum! Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu