Haber

Kılıçdaroğlu’ndan çok konuşulacak çıkış: Bir hafta eşimin yüzüne bakamadım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısında ilginç anlar yaşandı. Gergin geçen toplantıda bazı belediye başkanları Kılıçdaroğlu’na suç duyurusunda bulunurken, CHP Genel Başkanı oy “Üzülmedik mi sanıyorsun? Seçimi kaybettim, bir hafta eşimin yüzüne bakamadım. Kolay mıydı?” iddiaya göre söylendi.

KEŞFEDİLEN TOPLANTIDAN SONRA İLK KEZ GELDİLER

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından CHP’de ‘değişim’ rüzgarlarının öncüsü olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Başkan Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gerilim, geçtiğimiz günlerde ‘gizli görüşme’ ile doruk noktasına ulaştı. CHP’li üst düzey isimlerle internet üzerinden yaptığı görüşmenin görüntüleri sızdırılan İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu, kriz sonrası ilk kez Belediye Başkanları Toplantısı’nda bir araya geldi.

“Kolay mıydı?”

Başta İmamoğlu olmak üzere bazı belediye başkanları, Kılıçdaroğlu’nun başkanlıktan ayrılması için konuşmalar yaptı. Sözcü’nün haberine göre daha sonra söz alan CHP genel başkanı seçim sonuçlarını “Sizce üzülmedik mi? Seçimi kaybettim, bir hafta eşimin yüzüne bakamadım. Kolay mıydı?” sözleriyle değerlendirdiği ileri sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu