Haber

MHP Erzurum İl Başkanı, HDP’li Meral Danış Beştaş’a sert yanıt verdi

Yeşil Sol Parti (HDP) Meral Danış Beştaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül’den çok sert yanıt aldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim konuşmalarından birinde okuduğu türküye atıfta bulunarak Beştaş’ın paylaşımına çok sert yanıt veren İl Başkanı Yurdagül, “İnşallah sizin çektiklerinizin sonuçlarına katlanacağız” dedi. .

Sarı Çanta Vurgusu

İl Başkanı Adem Yurdagül, paylaşımının devamında Meral Danış Beştaş’ı yer yer adeta eleştirdi. Yurdagül paylaşımına şöyle devam etti: “Bu nedenle canlı leşleriniz sarı torba malzemesi olacak. Bu sondan kurtulamayacak ve hak ettiğiniz sonuçlarla karşılaşacaksınız. Olmayan diliniz, küfüre yatkın diliniz, bizim hassasiyetlerimize yetişemez. O dil senin önünü keser haddini söyleriz.

Yurdagül’e Tam Destek

Öte yandan İl Başkanı Yurdagül’ün Yeşil Sol Parti (HDP) Meral Danış Beştaş’a sert tepkisi takipçilerinden tam destek aldı. Partili olsun olmasın Dadaşlar’ın desteğini alan Yurdagül, “Tepki ne olursa olsun hemen vereceğiz, bunun için bir saniye bile gözümüzü kırpmayacağız” dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu