Yaşam

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Karaciğer yetmezliği nedeniyle bir süredir hastanede tedavi gören ve 2. evre siroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Ufuk Özkan taburcu oldu. Özkan’ın doktoru müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

“KARACİĞER DEĞERLERİ AZALDI”

Söz konusu paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Değerli sanatçımız (şimdi arkadaşım) Ufuk Özkan’ı 17 gün önce karaciğer yetmezliği bulguları ile kliniğimize kabul ettik. Bu süreçte karaciğer maliyetleri düştü. Çok şükür nakil olmadı. Taburcu olduk. Bu süreçte arayanları ve sevenleri onu hiç yalnız bırakmadı. Bundan sonraki günlerini sağlıkla geçirmesini diliyorum.”

HASTA YATAKINDAN PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde hasta yatağından çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Ufuk Özkan, “Günaydın. Hastanede 15. gününüz, arayıp dua ediyorsunuz, beni sosyal medyada hiç yalnız bırakmıyorsunuz. Çok şükür bu hale geldim. bir çok hayran.en kısa zamanda alıcıların yanına döneceğim.hepinize sımsıkı sarılmak istiyorum abilerim ablalarım kardeşlerim.her saat odamı kontrol eden sibel abime alihan abime çok teşekkür ederim ben uyurken bile Zeynep ablamdan ve adını hatırlayamadığım tüm sağlık çalışanlarından ve bana güç ve güven veren çağrı ve mesajlarından dolayı Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’dan Allah razı olsun. Canlar devam ediyor 1 hafta sonra taburcu olacağım.Tam olarak hazırlanmadan çıkmıyoruz çünkü bazı kan değerlerimizi düzeltmemiz gerekiyor.Ama merak etmeyin kapıdan çekip gitmiyorum. daha uzun yıllar burada. Sevgiler”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu