Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre yap-işlet-devret projeleri hariç, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 20 Nisan Perşembe günü saat 00.00’dan 24 Nisan Pazartesi günü saat 07.00’ye kadar, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki otoyollar ve 15 Temmuz. Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden geçişler ücretsiz olacak.

TİS Otoyolu Dörtyol-Payas kavşakları 2-4. 5. kilometrede yer alan Özerli Viyadüğü’nde ise kompansatör imalatı yapıldığı için denetimli olarak ulaşıma izin veriliyor.

Didim kavşağı-Milas yolu 39-41. Kilometrelerce (Milas şehir geçidi) yapılan imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten denetim altında yapılmaktadır.

Sakarya-Düzce yolunun 12’nci kilometresindeki Mudurnu Köprüsü’nün yapım çalışmaları nedeniyle Sakarya yönü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım çift yönlü olarak Düzce’den devam etmektedir.

Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolu 29-35, Nevşehir-Aksaray yolu 16-22. ve Muğla-Kale yolunun 44-49. Ulaşım kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolların bir kısmından ulaşım konusu çift yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Ankara-Çankırı yolunun 15-17. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Trabzon-Gümüşhane yolu, 50-55. Km’lerinde muhtelif kesimlerde yapılan yokuş çalışması nedeniyle kısa süreliğine trafiğe kapatılıyor. Bu bölgede ulaşım tek şeritten denetim altında devam ediyor.

Kaş-Demre-Finike yolunun 63-64. Kilometrelerce yapılan kanalizasyon altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik levha ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu