Haber

Keçiören’de Sosyal Medyadan Sosyal Meydana

Keçiören Belediyesi ve Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde, sosyal medya bağımlılığının önüne geçmek ve gençlerin sosyalleşmesinin önemini vurgulamak amacıyla “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” adlı etkinlik düzenlendi.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’in katıldığı etkinlikte, gençlik merkezleri ve spor federasyonlarından gençler klasik sanat yeteneklerini ve sportif şovlarını sergilediler. Çeşitli müzik gruplarının sahne aldığı etkinlikte katılımcılar keyifli bir gün geçirdi.

Keçiören Kalaba Kasaba Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte katılımcılara seslenen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Sevgili çocuklar, sevgili gençler! Sosyal medyadan faydalı bilgiler alın ama sosyal medyada fazla vakit geçirmeyin geçirdiğiniz her zaman geleceğimizden ve ülkemizin geleceğinden kaybettiğimiz zamandır. Tüm bağımlılıklarla mücadelemiz hep birlikte devam edecek. Sosyal medya söz konusu olduğunda aileler çok önemlidir. Bugün buraya katılan tüm çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. terimleri kullandı.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, gençleri sosyal medya ve diğer bağımlılıklar konusunda dikkatli olmaya davet etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-finike.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu