Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Pınarbaşı’nı ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, İl Başkanı Seyit Demirezen ve İl Teşkilatı ile Pınarbaşı İlçesini ziyaret etti. Milletvekili İsmail Özdemir ve beraberindeki heyet ilk olarak Pınarbaşı Türklük Heykeli’ni ziyaret etti.

Türklük Heykelini inceleyen Milletvekili İsmail Özdemir; beraberindeki heyet ile Pınarbaşı Belediyesi’ni ziyaret etti. Pınarbaşı Belediyesi’nde Başkan Menduh Uzunluoğlu ile bir süre görüştükten sonra Milletvekili İsmail Özdemir yaptığı açıklamada; “Bugün şehrimiz ve ülkemiz için çok güzide bir yerleşim yeri olan Pınarbaşı’ndayız. Pınarbaşı’nda çok değerli Belediye Başkanımız Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı’na yapılacak yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Vatandaşlarımızın da memnuniyeti.” Aynı zamanda Pınarbaşı Avcılar Derneği ve tarım bakanlığımızın ilgili birimleri tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde, biz de yaban hayatı destekleme konusundaki bu üstün çabalara destek olmaya geldik. Buradan Sarız’a gitmek istedik, inşallah benzer çalışmaların devamı olarak. Yakın gelecekte Pınarbaşı ilçemiz sadece sosyal olarak değil ekonomik olarak da canlılığını koruyacaktır. belediyelerimiz yeni ticari konutların kurulmasına yer verecek Türkiye’nin merkezinde olan Pınarbaşı ilçemizi hak ettiği ve özlediği yere taşıyacak Aynı şekilde istihdam sağlayacak büyük fabrikaların açılışını da planlıyoruz. Pınarbaşı ilçemizde. Tüm bunların Pınarbaşı’nı ileri bir noktaya taşımasını, Kayseri’yi de ileriye taşımasını diliyoruz. Pınarbaşı, Türkiye’nin kalbinde, sanayisiyle tanınan ve enerji sektörüne ciddi katkılar sağlayan merkezi bir ilçe olarak adından söz ettirecek. Bu kararlılıkla çalışıyoruz. Bu vesileyle belediye başkanımızı tebrik ediyorum. Yakında inşallah sonbaharla birlikte seçimden önce duyurmuştuk, Pınarbaşı ilçemizin hasret kaldığı doğalgazın temelleri atılacak. Bu yatırım faaliyeti de başlayacak ve inşallah bu altyapı yerel seçimlerden önce tamamlanacak veya biraz fazla da olsa çok değerli değil ama 2024 yılında Pınarbaşı doğalgaza başlayacak. uğurlu Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri olarak şehrimizin her ilçesinin yanı sıra Pınarbaşı’mızın da ihtiyaçları doğrultusunda her talebi karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Burada tüm bu çalışmalara destek veren değerli kaymakamımıza bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Dediğimiz gibi özellikle merhum Başkanımız Alpaslan Türkeş’in memleketi olması nedeniyle bizleri gururlandıracak işlere imza atan Belediye Başkanımız Menduh Uzunluoğlu’na bunu tüm yönleriyle yansıtan çok teşekkür ediyorum. Üretken belediyecilik anlayışıyla Milliyetçi Hareket Partisi her faaliyetiyle örnek teşkil ediyor.”

Program, daha sonra Pınarbaşı Avcılar Derneği’nin düzenlediği etkinlik çerçevesinde tedavileri tamamlanan 2 bin keklik ile atmaca ve akbabanın doğaya salınmasıyla devam etti. – KAYSERİ

cildirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu