Yaşam

Ünlü Halk Şarkıcısı Songül Karlı’dan İlgi Çekici Yeni Paylaşım!

Sosyal medyanın aktif ünlülerinden Songül Karlı, evindeki son durumunu takipçileriyle paylaştı. Son paylaşımına yorum yapan takipçileri, Songül Karlı’nın yine çok değiştiğini söyledi.

 

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği estetik ameliyatın ardından yüzü oldukça değişen ünlü türkücü Songül Karlı, sosyal medya hesabından sık sık kendi fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Instagram hesabından yayınladığı karelerle dikkat çeken Karlı, son olarak evdeki durumunu paylaştı. Kimse Karlı’nın fotoğrafını bir daha ona benzetemezdi.

 

Songül Karlı Fotoğrafta Gözlük Takmıştı

Hayranlar fotoğrafa çok sayıda yorum bıraktı. Ancak Karlı’nın taktığı gözlükler onu yeniden bambaşka bir insana dönüştürdü.

 

Hayranlar yorumlarda gözlüklerin de güzel göründüğünü ancak gözlüksüz olmanın daha uygun olduğunu belirtti. Oyuncunun evdeki durumu kısa sürede gündeme gelmeyi başardı.

Songül Karlı, “İnanmam için görmem lazım”

 

Karlı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına da şunları yazdı: “İki tip insan vardır. “İnanmak için görmem lazım” diyenler ve “Görmeden önce inanmam lazım” diyenler. Notunu ekledi ve hayranlarıyla paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu